د ل ت - آ ب

 

15:3 - دفتر - یکشنبه - 11/7/89

 

د ل ت - آ ب

 

از پشت آیفون که قیافه اش را دیدم ، یه چیزی هری از دلم ریخت پایین !

سابقه نداشت آخه این تیپ آدم با رییس کار داشته باشه که ..

رییس نبود و خودم هم تازه 5 دقیقه بود رسیده بودم دفتر ..

خودم رو نباختم و در را باز کردم که بیان داخل ساختمان ولی تا بیان بالا و برسن طبقه 5  ، زنگ زدم که آقای مهم بیاد بالا ! زود !  

آقای مهم هم از اون ابداعات زنده یاد کیا هست که از همین تریبون یاد و خاطره اش را گرامی می داریم و برای کلیه خوانندگان وبلاگش ، طول عمر و صبر جمیل آرزومندیم !

 

در زدند ..

در را نیمه باز گذاشته بودم که بیان بالا ..

دو تا بودند .. یکی از این گنده های تیکه تیکه که لباس را انگار میخواست عضلاتش دریده باشه به تنش و یکی دیگه هم از این آدمای تیپ پیمانکار شهرداری .. درب و داغون ولی تازه به دوران رسیده ..

قیافه ای کاملا ً جدی و اداری که همیشه دارم توی دفتر ، ولی جدی تر و اداری ترش کردم و ازشان که ایستاده بودند جلوی میزم ، خواهش کردم نشسته باشند و امرشان را فرموده باشند !

 

نشستند و در این فاصله هم آقای مهم آمد ...

تا توضیح داده باشند که دنبال یکی از همکارهای رییس هستند که 7-8 سال پیش اینجا توی این دفتر بوده و 5-6 سال قبل سرشان را 20 - 25 میلیون ( به پول همان موقع حساب کنید ! ) کلاه گذاشته و رفته !

حالا هم از اداره ثبت شرکت ها ، آخرین اقامتگاه قانونی طرفشان را که رد گرفته اند ، رسیده اند به ما و دفترمان !

خوب ! تا جایی که می دانیم ، همچی کسی را ندیده ایم توی این مدت 4 سالی که اینجا هستیم !

البته که رییس هم وقتی تماس گرفتیم باهاش ، اطلاعی از مستاجر اسبقش نداشت تا حضرات دست از پا درازتر تشکر کرده باشند و رفته باشند و ما مانده باشیم با یک سردرد کوفتی !

ولی واسه اولین بار بود تو عمرم یک شرخر می دیدم ! از اونا که از همون  اولش هم انگار دنبال یک بهانه می گشت تا بزنه همه چی رو درب داغون کرده باشه ...

حالا من ترسو نیستم هیچ جوره ولی این یارو خیلی خفن بود !

جون می داد کل بندازه با جمشید آریا تو اون فیلم های دهه 70 !

حتی وحشتناک تر از اون موکلمون که متهم به قتل بود و با وثیقه اومده بود بیرون از زندان و گاهی می اومد پیگیری کنه کارش رو توی دفتر ..

خلاصه که دلت آب ! امروز شر خر دیدیم !

 

 

/ 0 نظر / 3 بازدید