گ و ل

 

19:20 - دفتر - سه شنبه - 2/6/89

 

گ و ل 

 

 

وای !

دق کردیم والا با این سیستم دایل آپ !

هلاک شدیم !

 

منتهی مفتخر است به اطلاع کلیه دوستان و آشنایان و اقوام و سایر وابستگان برساند که رییس رو درموقعی مقتضی گول مالیدم که پرسرعت بگیره !

هم برای خونه شون هم برای دفتر !

 

زنگ زدیم الان با مهندس دفتر صحبت کنیم ، نبود !

فردا اول وقت باهاش هماهنگی می کنیم !

یک موس از این خوشگل جدید ها هم می گیریم !

مانیتور هم باید عوض بشود !

 

قربان کله ی کچلش بروم !

رییس دارد اینترنت باز می شود ! احتمالا ً از فردا پس فردا ایمیلش را هم خودش می خواهد چک کرده باشد !

 

 

پ . ن :

هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد !

 

 

/ 18 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دورآباد

تو را چه شده است که امروز افاضات ننموده ای؟ سلام.

لاله

سلام سوال حقوقی داشتم. اگر مرد متاهلی با دختر مجردی رابطه جنسی داشته باشند و فقط یک عقد شرعی بین خودشان کرده باشند ( بدون هیچ مدرکی ) جرم است؟ مجازاتش؟ اگر مرد منکر همه چیز شده باشد چی؟ آیا می شود شکایت کرد؟ فقط یک صدای ضبط شده مرد بشت تلفن هست که بصورت ضمنی و تقریبا مشخصی به عقدشون اشاره کرده و قبول کرده که عقد بوده اند. لطفا سوالهایم را جدا جدا جواب بدهید. دوست داشتید عمومی بگذارید. نداشتید هم بدون سوال فقط جوابم را بنویسید. در ضمن بدر دختر در قید حیات است و دختر هم 32 ساله و تحصیلکرده و کارمند است. منظورم این است که شرایط لازم برای تصمیم گیری درمورد زندگی خودش را دارد.

نارسیس

به لاله : اینجا بیشتر از این نمیشه بازش کرد ! [گل]

لاله

بسیار متشکرم بذارید باز هم فکر کنم. شاید اصلا اقدام نکنم. سخته درگیر دادگاهی بشی که نمی دونی آخرش چی می شه.

لاله

راههای غیرقضایی یعنی چی؟ جمله آخر را نفهمیدم. منظورتون اینه که سعی کنم بدون مراجعه به قانون حلش کنم؟ اما خب من تصمیم ګرفتم که اصلا اقدام نکنم. می ترسم به جایی برسم که بشیمون بشم. بالاخره فکر آبروریزی و اینکه نتونم ثابت کنم را هم باید کرد. شاید نتونم که ثابت کنم. تازه تهدیدم هم کرده که اګر اینکار را بکنم اون هم جبران خواهد کرد ( مثلا اسید و ...) از فکرشم دلشوره می ګیرم ...... بعضیها چه راحت می تونن یه آدم را له کنند!!!!

لاله

می دونم کار وکیل چیه. ولی یه کم هم به حس و حال من فکر کنی که سرت اینجوری کلاه رفته باشه، بهم حق می دی که از همه مردم بترسی. من فکر می کنم مهم تر از بخش حقوقی قضیه، بخش روحی رواینش هست. من به کسی اعتماد کردم که باهام بازی کرده.حالا دیګه از همه می ترسم. من و ایشون بدون هیچ شاهدی بین خودمون خطبه عقد خوندیم. به من ګفت چون نمی خوام مانع خوشبختیت و زندګیت بشم، هروقت خواستګار داشتی و خواستی ازدواج کنی، تمومش می کنیم. من هم در جوابش ګفتم که من وقتی با یک مرد به اسم همسر باشم که دیګه با کسی دوست نمی شم یا ارتباط ندارم که بعد بخواد بحث ازدواج بیش بیاد. بس من دیګه همیشه با تو هستم. من اصلا نمی دونم موقت بوده یا دایم. این بوده. الان خودش می ګه من نظرم موقت بوده. ولی اون زمان صحبت اینجوری بود. الان تازه برګشته به من می ګه تو دچار توهم شدی. عقد کجا بود، همسر چیه. دختر را که بدون اجازه بدر نمی شه عقد کرد. یعنی کلا منکر همه چی شده. ولی من ګفتم که من زنت هستم و نمی تونی بدون رضایت من منو طلاق بدی ( می تونه؟) الان یک ماهی هست که ازش خبر ندارم . در مورد روابط جنسی رابطه جنسی کامل با هم داشتیم. الان بیشتر از اون که دنب

لاله

من ای میل زدم به آدرستون برګشت. فکر کنم باید می نوشتین نرګس س افتاده؟ درسته؟

لاله

من باز هم فرستادم و باز برگشت. Sorry, we were unable to deliver your message to the following address. <narge33@yahoo.com>: Remote host said: 554 delivery error: dd Sorry your message to narge33@yahoo.com cannot be delivered. This account has been disabled or discontinued [#102]. - mta1072.mail.mud.yahoo.com [BODY]

لاله

raha1976yesh@yahoo.com

لاله

متشکرم عزیزم. لطف می کنی. می شه ببرسی اگه مشمول زمان طولانی بشه, چقد میشه روش حساب کرد. فکر کنم دیگه کار خیلی سخت بشه, نه؟ گفتم شاید مثلا ده سال دیگه اقدام کنم. الان چون والدینم نمی دونن میخوام سکوت کنم.